O nás

Perlenkrone ∼ Ich dien

◆ Ich dien („já sloužím“) bylo heslem českého krále Jana Lucemburského (1296 - 1346), které následně převzali všichni korunní princové z anglického Walesu. Zároveň je sloganem tohoto e-shopu.

◆ Perlenkrone slouží lidem pro jejich potěchu a potřebu, a slouží věcem, aby se dostaly na správné místo. Uvedené artikly tvoří korunu veškerých, různě nalezených vintage perel (proto Perlen-krone), a to především (ale nejenom) v lokalitách významné mnohaleté kulturní spojnice Praha – Berlín. Mnoho objevů rovněž pochází ze "staré" Paříže.

◆ Dopřejte si malý výlet zpět do éry časů, které již odezněly, ale jejich vybrané fragmenty dosud přetrvaly. A ty nejkrásnější a nejosobitější z nich nabízí - ať už do výbavy, pro potěšení, povznesení nebo duševní obohacení – Perlenkrone.

◆ Stav veškerého zboží odpovídá jeho stáří, nálezu a případnému použití + je patrný na fotografiích. Snahou je nabízet zde zboží výhradně ve stavu topovém.

Nehledejte jen láci - nýbrž kvalitu a poctivou práci! 


76CA907A-5FEB-4B61-9C31-82CCD0C9D157

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení